• Tüm Kategoriler
  • Cancan Ananas Soyma Makinesi

   Cancan Ananas Soyma Makinesi
   Görsel 1
   Fiyat:
   2.100,00 TL + KDV
   2478.00 www.ozilmutfak.com
   226,08 TL'den başlayan taksit seçenekleri için tıklayın.

   Cancan Ananas Soyma Makinesi

   Tek Hamlede Kabuğundan Ayırır
   Ananas soyma makineleri; otel, restoran, alışveriş merkezleri, manav reyonları gibi mekanlarda ananas meyvesinin fazla bir güç gerektirmeden tek bir hareketle kabuk ve çekirdeğini çıkarmak amacıyla dizayn edilmiştir.

   Polietilen Yataklar
   Polietilen malzemeden yapılmış olan yeşil kızakların özel tasarlanmış oval yapısı sayesinde ananas takılmadan, kolay bir şekilde kesilir.

   Güvenlik Pimi
   Ananas makinesinin sol kızağında bulunan güvenlik pimi ananas kesildikten sonra makinenin gövdesinin aşağıya düşmemesi için tasarlanmıştır. Kolay kullanıma sahip olan pim tek hamle ile ileri ittirilerek gövdeyi yukarıda tutmaktadır.

   İtici Takoz
   Ananas meyvesine üstten baskı yaparak ananasın kesilmesini sağlayan itici takoz, tamamen gıda standartlarına uygundur. Bıçakla uyumlu yapısı sayesinde ananasın fire vermeden kesilmesini sağlar. Kolay temizlenebilir.

   Koruyucu Bıçak Kapağı
   Ananas soyma makinesinin üstünde bıçak asma aparatı mevcuttur. Böylece yedek bıçak yer kaplamaz. Bıçaklarda güvenlik açısından kapak bulunmaktadır. Güvenlik kapakları oluşabilecek yaralanmaları engeller.

   Paslanmaz Bıçak
   Paslanmaz bıçak ananasların büyüklüğüne göre dört farklı çapa sahiptir. Bu sayede bütün ananas boyutlarında hiç fire vermez. Gıdaya tamamen uygun olan bıçak, ortasında bulunan deliği sayesinde ananasın ortasındaki çekirdek kısmını da çıkarır. Bıçak özel yapımdır ve darbe haricinde körelme yapmaz. Üründe iki adet farklı boyutta bıçak mevcuttur.

   Yumuşak Hatlar
   Ananas makinesinin kenar kısımları herhangi bir darbede yaralanma olmaması amacıyla yumuşak geçişli yapılmıştır. Bu sayede iş kazaları minimuma indirilmiştir.

   Diğer Özellikler
   Stok Koducan
   MarkaÖrnek Marka
   Stok DurumuVar

   PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.